Esélynap 2019.02.21

on .

eselynap 19ESÉLYNAP... Egyesületünk meghivást kapott HIEROTHEOSZ Egyesület szervezésében megvalósuló esélynap rendezvényre! Beszédet mondott Szabó István a Megyei Közgyűlés alelnöke, Polgár András a Megyei Kormányhivatal főigazgatója, Kiss András az egyesület főtitkára.
Előadást tartottak a megye, a város fogyatékosok esélyegyenlőségért küzdő civil szervezetek vezetői. Képviseltette magát a Down egyesület, a Fehér bot Alapitvány, Mozgáskorlátozottak Egyesülete és több érdekvédelmi szervezet! Egyesületünk a figyelemfelhívás, a rákmegelőző programok bevezetése érdekében szólalt fel, melynek keretében lehetőség nyílik a Megyei Egészségfejlesztési Irodával való együttműködésre! Egy nemes ügy érdekében emeltek szót az érintettek a mai napon, az esélyteremtés érdekében! Felemelő volt!
 

Kovács Mara